شایع ترین خواسته مردان در رابطه جنسی از ن

بسیاری از ما خواسته هایی از شریک جنسی خود داریم که به علت های مختلفی همانند شرمساری و رودربایسی آن ها را بازگو نمی نماییم و یا آنقدر بد و زننده این مطالبات را مطرح می سازیم که مایه سرخوردگی طرف مقابلمان می شود.آقایان نیز همانند خانم ها تقاضاهای جنسی فراوانی را از همسرشان دارند که به انگیزه اینکه انتقاد پذیری بانو ها بسیار ناچیز است آن ها را مطرح نمی کنند و با بی میلی وارد رابطه جنسی می شوند .

مردان از همسران خویش چه خواسته جنسی دارند؟

درصد زیاد کمی از خانم ها انتقاد پذیرند و در وسط گذاشتن دشواری ها جنسی با آن ها راحت است ولی برخی دیگر سریعا در روبرو انتقاد از رابطه جنسی و درخواست های جنسی عکس العمل اثر می دهند.آیا عازم هستی دارد که مردان بدون آنکه احساسات شریک جنسی شان را جریحه دار کنند ، بتوانند به راحتی از او انتقاد کنند و خواسته هایشان را مطرح سازند؟ برای رسیدن به پذیرش این سوال با ما به رخداد شوید.

مردان در رابطه جنسی چه می خواهند؟

برطرف نمودن بوی بد واژن احد از سه خواسته اصلی مردان در رابطه جنسی

برخی از مردان از بوی بد واژن شریک جنسیشان شکایت دارند اما بهتر است هیچگاه این شکایت را مطرح نسازید و برای حل این دشوار با او به حمام بروید و تن یکدیگر را بشویید و پس به او بگویید این بوی تمیزی بدن او لذت شما را چند مساوی می کند.

نیتی از بعضی رفتارهای جنسی نسوان از دشواری ها شایع مردان در رابطه

اگر از بعضی از رفتارهای جنسی شریکتان ناخشنود هستید ، این احساس را مستقیما به او نگویید و در حین رابطه جنسی از او بخواهید تصور کند جای شماست و اکنون که می توانید او را به سمتی که دلتان می خواهد هدایت کنید و کارهای جنسی را که از آن لذت می برید را برای او بازگو کنید.

آغازگر نبودن در رابطه جنسی احد از خواسته های مردان در رابطه جنسی

بسیاری از مردان دوست دارند گاهی همسرشان در آغاز رابطه جنسی قبل قدم شوند و آغازگر رابطه باشند ولی نمی دانند این خواسته را چگونه مطرح کنند . شما می توانید این درخواست را این چنین مطرح کنید و به همسرتان بگویید :من اخ دارم برخی مواقع تو ابتدا کننده رابطه باشی و مرا تحریک کنی و از اینکه همیشه من آغازگرم ناراحت هستم . پروا داشته باشید هرگاه همسرتان این پیشه را ابتدا کرد ، از او استقبال کنید و انعکاس خوبی اثر دهید.

نکته :

برخی از رفتارهای اشتباه ن در رابطه جنسی از این تفکر نشات می گیرد که آن ها تردید می کنند کل ذکور مثل یکدیگرند و از یک چیز لذت می برند پس نیاز نیست برای گفتن خواسته های جنسی تان خشونت به پیشه ببرید ، شما می توانید در حین رابطه جنسی با ملایمت و غیر مستقیم خواسته های خود را مطرح سازید لغایت شریک جنسیتان آن ها را بیاموزد. رضایت دوطرف از رابطه جنسی زیاد مهم است بعد با در میانی گذاشتن عاقلانه نیازهای جنسیتان به بهتر شدن رابطه خویش کمک کنید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کهربا فان دلنوشته sarinweb ايناز چت|چت ايناز |چت|آيناز چت ارتودنسی فرهنگ اینترنت شایان بار Moving Home تنهایی من